kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Doc. Ctirad Matyska – zranění ramene

V létě 2013 jsem utrpěl zranění ramene, které bylo bolestivé a navíc mi znemožňovalo plný pohyb pravé ruky, takže jsem ani nemohl standardně přednášet u tabule. Moderní technika sice při přednášení umožňuje mnohé, ale i tak vznikají situace, kdy je potřeba okamžitě reagovat na podněty z pléna a vysvětlovat nejlépe na tabuli. Obával jsem se, že budu už trvale handicapován, a proto jsem se obrátil na fyzioterapeutku Janu Vadasovou s prosbou o pomoc. Pod jejím pečlivým vedením jsme začali s terapií, která kombinuje aktivní a reflexní cvičení a během její trpělivé péče, rad a neustálého povzbuzování se můj stav postupně zlepšoval, takže dnes pociťuji jen minimální omezení. Velice oceňuji základní filozofii kliniky AVETE OMNE, která spočívá v individuálním profesionálním přístupu, osobním nasazení, optimismu a nezměrné trpělivosti.


Doc. RNDr. Ctirad Matyska, DrSc.

Katedra geofyziky
Matematicko-fyzikální fakulta UK

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026