kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Fyzioterapie

Naším konceptem fyzioterapie účinně pečujeme o váš pohybový aparát, odstraňujeme bolest a léčíme její příčiny

Náš komplexní léčebný koncept fyzioterapie využívá nejnovějších poznatků v medicínské oblasti a celostního přístupu k lidskému zdraví. Je zaměřen na cílenou pomoc v rámci pohybového systému, a řeší tak i zdánlivě neřešitelné obtíže. Úspěšnost naší léčby pomocí fyzioterapie tkví ve znalosti použití přístupů, technik a jejich kombinací, které používají pouze vysoce specializovaná fyzioterapeutická zařízení.

Fyzioterapie je vhodná pro všechny

Léčba akutní i chronické bolesti pomocí fyzioterapie je stále častěji vyhledávanou specializací v medicíně. Prostřednictvím speciálních technik a přístupů odstraňuje bolest v pohybovém aparátu.

V rámci preventivní péče pomáhá udržet zdraví, přispívá k pomalejšímu opotřebování a stárnutí organismu, zmenšuje únavnost a zrychluje schopnost regenerace těla po fyzické i psychické zátěži. Zvláště ženy oceňují také vliv fyzioterapie na tvarování postavy.

Již v novorozeneckém a kojeneckém věku pomáhá fyzioterapie rozvíjet správné pohybové návyky (stereotypy) dítěte. Děti se správnými návyky jsou pohybově zdatnější a díky správnému držení těla předcházejí degenerativním změnám ve starším věku.

Sportovcům fyzioterapie pomáhá k lepší a stabilní výkonnosti a omezuje riziko úrazů.

Přednosti AVETE OMNE

Objednejte si vyšetření zde.

 

 

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026