kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Pavla Rožumberská – bolesti zad

Od čtyř let jsem se věnovala moderní gymnastice, studovala jsem taneční konzervatoř, nyní se věnuji předcvičování pilates a jógy. Přesto, nebo možná právě pro to mě celý život provázejí bolesti v zádech v oblasti bederní páteře. Ty jsem řešila po všech možných nemocnicích, rehabilitacích, léky, ale bolesti nepřestávaly. Pomalu jsem začala mít pocit, že už mi nikdo a nic nepomůže. Nakonec jsem se obrátila na paní fyzioterapeutku Janu Vadasovou, ke které jsem chodila se svým synem Filipem na Vojtovu metodu a velmi nám pomohla.

Byla jsem velmi mile překvapena, že již po první návštěvě u ní jsem pociťovala úlevu od bolesti a po dalších šesti návštěvách jsem se bolesti téměř zbavila. Mohu říct, že po všech těch letech v bolestech mi to přijde opravdu jako zázrak. Konečně mi někdo ukázal a velmi srozumitelně vysvětlil, jaký problém se zády mám a doporučil cvičení, která jsou vhodná právě pro mě a neudělal si jen čárku ve svém diáři... Tímto bych Janě chtěla velmi poděkovat, nejen za pomoc s bolavými zády, ale i za úsměv, pochopení a energii, kterou do své práce vždy dává.


Pavla Rožumberská

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026