kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

MUDr. Keclíková – bolesti zad

"Do Avete Omne jsem se dostala po kladné referenci od mého známého. Proč? Díky ročnímu zvedání dítěte a dlouhodobému sezení při studiu mě začala bolet záda a to tak často a v takové intenzitě, že mě to začalo znepokojovat. Takže klasický případ. Obvyklá fyzioterapie v mém případě nezabírala a pokud ano, tak krátkodobě. A to mě mrzelo nejvíc, nikde se příliš nezajímali o to, jak problém vyřešit na delší dobu. Nechtěla jsem, aby kovářova kobyla chodila bosa, a rozhodla se konečně něco udělat, připadám si "mladá" na to, aby mě bolala záda.

Na přístupu v Avete Omne oceňuji zejména individuální a lidský přístup a hlavně názornost – jak bych to popsala – prostě mi dokážou vysvětlit, co po mně chtějí. Ono se to řekne velmi jednoduše – narovnejte se a dýchejte "do břicha", ale jaké svaly zapojit a jak, aby držení těla, které bylo  hlavním úskalím v mém případě, bylo správné. A co to vůbec je správné dýchání, které ovlivňuje držení těla, správné postavení žeber a relaxaci svalů? Až teprve zde jsem to pochopila. V současné době bolesti ustoupily a nyní pracujeme na jejich úplném odstranění, je důležité si však uvědomit, že část práce je vždy i na pacientovi a jeho cvičení doma. Avšak ani zde nechybí motivace na domácí cvičení a recept na ty správné cviky. Děkuji."


MUDr. Keclíková

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026