kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Petr Lacina – jizva po operaci

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat Janě a Šárce, které mi velmi pomohly s regenerací po náročné operaci břicha po akutním zánětu pobřišnice a tenkého střeva. Po této operaci mám velkou jizvu na břiše. Moje profese je masér a cvičitel. Proto jsou velmi pro mě důležité břišní svaly, které byli po operaci ve velmi špatném stavu. Jana mi začala 2krát týdně dělat Vojtovu metodu a Šárka mi vysvětlila, jak pracovat s jizvou a jaký způsobem jí mám masírovat. Od lékařů jsem se dozvěděl jen to, že si mám jizvu mazat a masírovat. Hned po operaci jsem začal, ale až po Vojtově metodě a správné masáže, kterou jsem si dělal doma, jsem cítil rychlé zlepšení. Rychle začaly odcházet bolesti břicha a kondice se začala zlepšovat. Po 7 návštěv u Jany a Vojtovy metody jsem začal rychle nabírat na váze, kterou jsem ztratil po operaci a břišní svalstvo se rychle regenerovalo. Po 3 měsících se můžu vrátit ke své profesi a jsem na stejné váze jako před operací. Doporučuji všem, co máte jizvy na těla a nemáte informace jak s ní pracovat.

Děkuji holky.


Petr Lacina

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026