kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Martin Hrabovský – problémy se zády

"Psát o mém vztahu k fyzioterapeutickým metodám je jednoduché. Od chvíle, kdy jsem se díky Vaší péči zbavil trvalých problémů se zády, jsem přesvědčen o její smysluplnosti. Tak jako mnoho jiných lidí jsem nejprve chodil na různá cvičení a elektroléčby, ale nikdy jsem se svých bolestí nezbavil úplně. Přemýšlím nad tím, co mi léčba u Vás dala. Léčba asi není to správné slovo. Myslím, že v mém případě je to důvěra ve Vaše metody, zkušenosti, schopnosti a snahu vyřešit všechny mé potíže. A netkví to v ničem tajemném – je to vlastně soubor dýchacích cvičení a cviků v určité posloupnosti a "šitých mně na míru". Tím že jsem ve Vaší péči už 4.rokem můžu zodpovědně říct, že určitým potížím umím předcházet a jiné domácím cvičením takřka omezit. Není to až tak složité, když vím že mi na to stačí dvacet minut denně. A chci, abyste Šárko věděla, že na návštěvu k vám se vždycky těším. A ne jen kvůli tomu, že mi pomůžete. Také pro Vaši věčně optimistickou a usměvavou náladu :-)."

Martin Hrabovský, Praha

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026