kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

O nás

Ambulantní klinika fyzioterapie AVETE OMNE je moderní a přátelské zdravotnické zařízení rodinného typu, které se svou kvalifikovanou a starostlivou péčí o vás zaměřuje na léčbu a prevenci bolesti.

Naše poslání

Pomáháme našim klientům žít bez bolesti a umožňujeme jim poznání zásad, které k tomuto cíli vedou.

Naše vize

Špičková, odborná péče s individuálním přístupem. Vzdělávání sebe i veřejnosti, informovat o novinkách, pečovat o pohybový systém ale i psychický vývoj od raného dětství. Naše strategie

Naší strategií je odborně a efektivně léčit pomocí unikátních fyzioterapeutických technik. V praxi uplatňovat ověřené medicínské znalosti a nejnovější vědecké poznatky v komplexní péči o pohybový systém při zachování lidského a empatického přístupu k pacientovi.

Klademe důraz na správný psychomotorický vývoj novorozenců, a proto součástí naší péče je pravidelná kontrola a diagnostika kvality pohybových stereotypů novorozenců od 4 týdne života a včasná terapie případných odchylek.

Vše zatím nasvědčuje tomu, že jsme se vydali správným směrem, proto se chceme rovněž věnovat dalšímu vzdělávání nových terapeutů a pokračovat v poskytování maximálního komfortu v péči o člověka.

Název, značka, logo

Společnost AVETE OMNE s.r.o. vznikla v roce 2005. V překladu z latiny znamená její název „BUĎTE ZDRÁVI“. V logu symbol křížku a šipky, doplněný křivkou páteře, vyjadřuje cílenou léčebnou péči o pohybový systém.

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026