kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Náš tým

Mgr. Petr Zahradník

www.spinezio.cz

Fyzioterapeut, který dospělým pomáhá, aby je jejich těla nebolela a miminkům, aby se správně vyvíjela. Petr vystudoval fyzioterapii na FTVS – UK a dále pokračuje v PhD studiu pod vedením prof. Koláře. Získal zkušenosti v zahraničí (Austrálie, Německo, Holandsko) a nyní se věnuje komplexnímu pojetí fyzioterapie, a to jak v ordinaci, tak na seminářích, které pořádá pro firmy i veřejnost.

Šárka Pavlíková

fyzioterapeutka

Absolvovala studium fyzioterapie v rozsahu bakalářského curricula na Univerzitě Palackého v Olomouci a následné magisterské studium fyzioterapie na Karlově Univerzitě v Praze.

Ve spolupráci s Revmatologickým ústavem v Praze prováděla výzkum na téma časných možností diagnostiky osteoartrózy kyčelního kloubu. Výsledky výzkumné práce byly publikovány v naší i zahraniční odborné literatuře.

V letech 2003 – 2006 pracovala v ambulantních zařízeních pro dospělé (Centrum ucelené rehabilitace Roseta s.r.o., Mediscan Network s.r.o.). Od roku 2006 se specializuje na fyzioterapii novorozenců a dětí. Praxi získala ve školícím centru Vojtovy metody RL Corpus s.r.o. a je držitelkou certifikátu garantovaného Mezinárodní Vojtovou společností. Šárka je nyní na mateřské dovolené.

 

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026