kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Jak dětem pomáháme

V terapii vycházíme z reflexní lokomoce tak, jak ji popsal prof. Vojta. Tato metoda se ale stále vyvíjí, podrobně ji rozpracovává především Doc. Kolář ve FN Motol, Bc. Kováčiková z RL Corpus v Olomouci, nebo Wolfram Muller z Vojtova centra v Mnichově, od kterých jsme měli možnost se učit. Naší snahou je tento trend sledovat a používat v terapii našich pacientů.

V terapii klademe důraz i na způsob manipulace s dítětem. Rodiče učíme tzv. handling, tedy úchopy, které dítě pozitivně stimulují. Můžeme pak na dítě terapeuticky působit každým svým dotekem.

Doplňkově doporučujeme cvičení formou hry, která podporují správný pohybový vývoj. Dítěti nabízíme hračku a přitom korigujeme postavení jednotlivých částí těla.

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026