kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Komplexní diagnostika

Pod pojmem komplexní vyšetření si nepředstavujte pouze předklon, záklon nebo úklon. Ano, tento způsob vyšetření už jste možná všichni někdy zažili. Oproti tomu je ale naše vyšetření daleko specifičtější, přesnější a cílenější vašim problémům.

Rozsah pohybu páteře může být totiž i při bolestech (nebo tendenci páteře k přetěžování) zcela normální. Efektivnější je orientovat se na těle podle provázanosti tzv. funkčních změn páteře, kloubů a svalů.

V naší klinické praxi využíváme znalostí o svalové komunikaci a provázanosti. Proto např. při bolesti bederní páteře posuzujeme i svaly vzdálené bolestivému místu - např. plosku nohy nebo zadní část bránice. Právě tyto svaly se však svým "hromadným vypadnutím" z funkce podílí na bolesti.

Objednejte si vyšetření zde.

 

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026