kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Menstruační bolesti

Menstruační bolesti jsou velmi často vnímány jako bolest v podbřišku a bolest zad (bolesti zad v kříži). Jsou často způsobené změnou napětí svalů (nejčastěji jsou to břišní a zádové svaly a pánevní dno). Menstruační bolesti mohou být odrazem jisté „poruchy“ pohybového systému, kterou člověk subjektivně nemusí vnímat (často jde o zablokovanou páteř, spasmus svalů apod.). V komplexní zdravotní péči je ale zásadní tyto příčiny cíleně a komplexně vyšetřovat.

Nemusíte zbytečně užívat prášky proti bolesti, je ale třeba všechny tyto poruchy (tzv. funkční změny pohybového systému) cíleně fyzioterapeuticky vyřešit. S naší terapií řešíme menstruační bolesti šetrně a velmi úspěšně.

Přečtěte si zkušenosti našich klientů.

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026