kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Které další změny přispívají ke vzniku výhřezu?

Představte si, že každé místo na těle, každá kost i sval mají různě po těle své spoluhráče, se kterými více či méně komunikují.

Pokud fyzioterapeut toto "zřetězení" vzájemně komunikujících míst zná, může na ně působit velmi účinně a komplexně.

Proto i výhřez meziobratlové ploténky je součástí týmové spolupráce různých míst na těle a tento řetězec je tak dobré v těchto souvislostech ovlivňovat.

Odhlédneme-li nyní od poruchy svalové spolupráce, která je přítomna vždy, je nutné zmínit další změny, které se přidávají a tvoří podklad nebo, chcete-li důvod, proč vůbec výhřez vzniká.

Jsou to zejména blokády páteře a žeber, tedy místa, ktrá se při běžném pohybu i sportu nehýbají nebo je jejich pohyb velmi omezen. Přispívají tak k přetížení.

Z tohoto důvodu je nutné obnovit pohyb zablokovaných míst různě po těle, nejen v místě bolesti.

Naší prioritou je přinášet našim klientům opravdu nadstandard. Proto řešíme obtíže zcela jinak, než je běžné a máme s naším léčebným přístupem úspěch. A to je naší největší odměnou.

 

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026