kontakty |reference | fotogalerie | novinky | ceny

 

menu

 

Anna Vaníčková - kojenecká fyzioterapie

S dcerou Viktorií jsme na Vaši kliniku začali chodit před měsícem, když jí bylo 8 týdnů. Všimla jsem si, že se dcera neustále stáčí na jednu stranu, záda měla ohnutá do tvaru písmene C a i přes vyjádření naší pediatričky, že se vše samo spraví, jsme se rozhodli nečekat a vyhledali odbornou pomoc. Paní fyzioterapeutka Jana Vadasová, ke které jsme začali docházet, s námi vše pečlivě probrala a začali jsme pod jejím vedením s Viktorkou cvičit. Po měsíci je u dcery vidět maximální zlepšení, asymetrie už téměř zmizela. Jana Vadasová si nás získala svým profesionálním přístupem, empatickými radami a především tím, že cvičení pod jejím vedením opravdu funguje. Díky pravidelným návštěvám, kde je čas vše v klidu probrat, zeptat se na vše potřebné, jsem získala i já dobrý pocit, že s dcerou cvičím správně. A proto patří paní Janě náš velký dík. Vaše klinika nabízí profesionální služby v příjemném prostředí - s manželem jsme se shodli, že se tam cítíme vždy jako v lázních ;)


Anna Vaníčková

Novinky

Naši fyzioterapeuti hostem TV Metropol

Fyzioterapeuti AVETE OMNE byli hostem pořadu Supermáma na TV Metropol. Zhlédněte úvodní povídání, rozhovor a reportáž o fyzioterapii nejmenších kojencůstarších kojenců nebo díl věnovaný Vojtově metodě.

[Více]

Nový článek v OnaDnes

Fyzioterapeuti AVETE OMNE hovořili s redaktorkou časopisu OnaDnes na téma, jak se dívat na fázi lezení u dětí. Celý článek si můžete přečíst zde.

Všechny novinky

 

SPINEZIO fyzioterapie

Praha
Sokolovská 444/118
Tel.: 725 736 026